reede, 10. juuni 2016

LAMBAD JA HANED

Sellest on möödas juba peaaegu kuu kui me Hendriku ema kutsel matka ette võtsime ja nende karjamaale lambaid vaatama läksime. Täna, 10.juunil on ilm oluliselt jahedam kui 12.mail. Meie matkapäeval oli ilm lausa võrratu - päikeseline ja soe.

Et maantee ääres matkamine pole meie lemmiktegevus, siis otsisme Ako abiga õiget teeotsa läbi metsa ning see õnnestus meil suurepäraselt - eksimisvõimalust peaaegu polnudki. Peagi nägime eemalt Hendriku ema meile vastu sõitmas.

Saime kaasavõetud lambaleivad ja kõige rohkem ära
väsinud lapsed sõiduriistale sokutada ning jalutuskäik võis jätkuda.
Eemalt vaadatuna tundusid kivid lammastena kuid lähemale jõudes selgus, et nii see ikka pole. Tuli edasi kõndida.
Seal nad ongi!


Esialgu veidi pelglikud kuid hiljem julgesid uted juba lähemale tulla ning igaüks sai oma lemmikule leivatüki poetada.Villakandjad vaadatud ja söödetud, kutsus perenaine meid taluõuele hane-ja kanakarjale külla. Haned otsustasid külalistele sissejuhatuseks kohe ühe katkendi löömafilmist esitada. Õnneks oli etteaste lühike ja peagi mindi sõbralikult lauda taha tiiki ujuma.
 Enne tagasiteele asumist pakkus Hendriku ema kõigile veidi kehakinnitust ning soovijad said jalavaeva vähendamiseks golfiauto abi kasutada.Kõige tillem kõige lõpus

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar